Продаж часнику на посадку. Насіння часнику: Воздушка, Однозубка, Часник


Продаж часнику на посадку

Продаж часнику на посадку. Насіння часнику: Воздушка, Однозубка, Часник

Часник в історії - Розвиток вживання часнику

Часник в історії

Розвиток вживання, використання, застосування. Кулінарія. Магія. Лікування. Часник у садівництві. 

Цікаві факти

Дикоростисний часник існує понад 7 мільйонів років і сам родом із західного Тянь-Шаню.
Часник вперше з’явився в Центральній Азії понад 5,000 років тому. Звідти він поширився у всьому світі. Часник вирощували в Середній Азії, Ірані та Пакистані. 

Часник – один із найкорисніших продуктів на землі. Сьогодні на планеті налічується понад 300 різновидів.

Часник використовували тисячі років тому, як їжу та як ліки. Є згадки про нього у давньокитайських та індійських текстах, а також у записах стародавніх греків, римлян та єгиптян. Часник згадується як у Біблії, так і в Корані. Це говорить про те, що цей овоч багато значив для стародавніх народів і використовувався у вигляді прянощів при приготуванні різноманітних страв і як лікарський засіб від багатьох хвороб.
У творах Шекспіра є згадки про часник. 

Робітники, які будували піраміди в Єгипті, їли часник, щоб підтримувати здоров’я і збільшувати фізичну витривалість. Часник був включений в обов’язкове меню.   Єгиптяни поклонялися часнику, як Богу і навіть використовували його як валюту. Головки часнику знайдені в пірамідах Єгипту.

У стародавньому світі атлети та воїни вживали часник саме для збільшення своєї витривалості.
Індійці широко використовували його цінні властивості з лікувальною метою, але за всієї своєї любові до прянощів, не застосовували в кулінарії. Греки і римляни спочатку теж не шанували рослину — дуже різким і стійким був запах. Але вже на початку нашої ери часник вирощувався майже у всіх країнах Європи і став улюбленою приправою у кулінарії багатьох народів.

Вперше в Європі часник почали використовувати в кулінарії в Середні віки та в епоху Відродження. Його вживали лише у малих дозах, бо вважали селянською їжею. Лише наприкінці XIX століття часник був визнаний кухарями як спеція у кулінарії.

Але той факт, що часник має антибактеріальні властивості застосовувався давно і на практиці. Часник часто використовувався і використовується в ферментованих продуктах, таких як квас і кімчі. Часник використовували у виноробстві для очищення бочок від бактерій та інших мікроорганізмів. br>На початку 18 століття часник став порятунком Європи від чуми. Часник, змішаний з оцтом добре протидіяв цій хворобі.

Назва міста Чикаго в США завдячує своїй назві саме цій рослині Назва Chicago (в оригіналі, що вимовляється як Щикаго) — це змінене французами слово з мови місцевих індіанців майамі-іллінойс shikaakwa, яке означає дику цибулю або часник (Allium tricoccum).

Під час Першої та Другої світових воєн часник використовували як антисептик для запобігання гангрені.

Часник як ліки широко використовувався в народних засобах:

Вже в давнину часник використовували для полегшення зубного болю завдяки його антимікробним властивостям.

За старовинними рецептами застосування часнику можливе як у чистому вигляді так і в сумішах:

Суміш часнику і меду вважається дуже ефективним народним засобом для зміцнення імунної системи та загального здоров’я. сприяє схуднення та омолодження організму. 

Часник з молоком вживають також при геморої і навіть для підвищення потенції — воно має властивості афродизіаку. При запаленні сідничного нерва (ішіасе) воно використовується як додатковий засіб у терапії. Особливо популярний напій з часнику та молока в Індії, де використовують для лікування багатьох захворювань. Також для підвищення потенції рекомендується вживання повітряного насіння часнику в сирому вигляді. .

Щоденне вживання повітряного насіння часнику (воздушки) позитивно позначається на чоловічій потенції за рахунок великого вмісту у насінні ефірних олій.

Краплі для вух на основі часнику використовувалися в народній медицині для лікування вушного болю.

У давнину на території сучасної України часник вважали дуже потужним магічним символом захисту та сили, і його використовували в обрядах та церемоніях.

Часник у культурі України посідає особливе почесне місце:

Часник в Україні
Часник в Україні

Часник використовується в багатьох кухнях світу, включаючи азіатську, африканську, європейську та середземноморську.
У деяких країнах, наприклад у Південній Кореї, часник використовують навіть у десертах.

У місті Сан-Франциско, яке знаходиться в США, існує дуже незвичайний ресторан, в якому абсолютно в кожну страву додають часник. На приготування своїх страв у них використовується приблизно тонна часнику на місяць.
Меню даного ресторану також досить різноманітно та повно екзотичних та незвичайних страв, однією з яких є морозиво з часником.

Незважаючи на невеликий розмір, часник містить понад 100 корисних хімічних сполук. .
Вітаміни в часнику: Часник багатий на вітаміни C, B1 і B6, а також містить безліч мінералів, включаючи магній, кальцій, мідь, селен і фосфор.

Біохімічний склад часнику заслуговує на окремий опис :
Біохімічний склад часнику
Біохімічний склад часнику

Часник використовується в багатьох кухнях світу, включаючи азіатську, африканську, європейську та середземноморську.
У деяких країнах, наприклад у Південній Кореї, часник використовують навіть у десертах.

У місті Сан-Франциско, яке знаходиться в США, існує дуже незвичайний ресторан, в якому абсолютно в кожну страву додають часник. На приготування своїх страв у них використовується приблизно тонна часнику на місяць.
Меню даного ресторану також досить різноманітно та повно екзотичних та незвичайних страв, однією з яких є морозиво з часником.

Часник також відомий своїми противірусними властивостями. Деякі дослідження показують, що його регулярне вживання може допомогти зменшити ймовірність захворювання на застуду або грип.

Зараз  відомо, що часник так само допомагає покращити здоров’я серцево-судинної системи, знижуючи рівень холестерину в крові та допомагаючи запобігти атеросклерозу. Вважається, що часник допомагає знижувати артеріальний тиск у людей з гіпертонією, аж до 5-8% у деяких випадках.  

Має антисептичні властивості і використовується в деяких косметичних засобах для поліпшення стану шкіри. Часник ефективний проти деяких шкірних захворювань, таких як псоріаз та екзема. Використання часнику може допомогти у боротьбі з випадінням волосся, завдяки його антимікробним властивостям.
Часник може допомогти полегшити симптоми деяких алергій завдяки його антизапальним властивостям.
Деякі дослідження показують, що часник може допомогти зміцнити кістки, особливо у жінок у постменопаузі.  

Часник містить нутрієнти, такі як селен та кверцетин, які можуть допомогти захистити очі від запалення та інфекцій.

Часник потужний антиоксидант: Він містить антиоксиданти, які можуть допомогти організму боротися з вільними радикалами та віковими змінами. 

В одному зубці часнику міститься стільки ж антиоксидантів, скільки в 15 порціях брокколі, і він допомагає організму швидше позбутися нікотину.  Часник може допомогти зменшити токсичну дію алкоголю на організм.

Часник допомагає стимулювати роботу кишечника та покращити травлення, може допомогти захистити печінку від токсичних речовин та покращити її функцію.
Антиоксиданти в часнику можуть допомогти захистити від нейронної дегенерації, пов’язаної зі старінням та можуть допомогти покращити пам’ять та когнітивні функції.

Дослідження показують, що люди, які їдять більше часнику, можуть мати менший ризик розвитку деяких видів раку, включаючи рак шлунка та товстої кишки.

Існують дослідження, які показують, що часник може допомогти регулювати рівень цукру в крові завдяки своїм антиоксидантним властивостям і здатності знижувати запалення.

Вживання часнику сприяє збільшенню рівня кисню в крові та покращенню кровообігу в цілому.

Часник у садівництві:

Часник можна використовувати в саду як натуральний пестицидний засіб, який відлякує шкідників.

Використовують часник як фунгіцидний засіб для боротьби із захворюваннями рослин.

Простий рецепт від фітофтори, що містить часник у своєму складі: на 10 л води 1 склянка пропущеного через м’ясорубку часнику та 1 г марганцевокислого калію, витрачаючи по 0,5 літра на 1 кв.м.

Часник може використовуватися як природний засіб проти мух, особливо в літній період.

Застосування часнику як засоби захисту рослин знаходить навіть часникове лушпиння.

Щоб захистити троянди від попелиці, знадобиться тільки лушпиння часнику розкидане навколо троянд. /p>

Якщо ви зберігаєте моркву або інші овочі в будинку, можна убезпечити їх за допомогою лушпиння. Просто посипте овочі сухим лушпинням. Це захистить їх від гниття і продовжить термін зберігання.

Деякі тварини, включаючи котів та собак, можуть бути отруєні часником.

19 квітня проводиться День часнику чи часниковий день. 

Ці квітневі заходи у другій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Щороку 6 жовтня у деяких країнах відзначають гастрономічне, досить незвичайне свято – День любителів часнику (Garlic Lovers Day).

Це неофіційне свято присвячене всім любителям часнику. Швидше за все, прийшов він до нас, звичайно, зі Сполучених Штатів Америки, тим більше, що там 19 квітня відзначають Національний день часнику.

Якщо ви так само любите часник, святкуйте свято часнику разом з нами!

Залишається додати, що часник був одним з перших продуктів, вирощених у космосі на міжнародній космічній станції.

Часник в історії
Часник в історії