Гермідор

Продаж часнику на посадку. Насіння часнику: Воздушка, Однозубка, Часник


Продаж часнику на посадку

Продаж часнику на посадку. Насіння часнику: Воздушка, Однозубка, Часник
Гермідор сорт часнику - Сорти часнику в Україні
Гермідор сорт часнику

Гермідор сорт часнику - Сорти часнику в Україні

Сорт часнику Гермідор

Часник сорту Гермідор Germidor. 

Сорти часнику в Україні — Опис та фото сортів часнику на посадку

Голландський сорт часнику Гермідор Germidor. 

Головка велика, округлої форми, до 60 мм у діаметрі, покривні лусочки фіолетового (лілового) кольору. Кількість зубків в одній цибулині сорту часнику Гермідор – від 8 до 15. Середня вага зубка – 6-8 гр, а головки – 55-85 гр. Стебло досягає до 75 см у висоту. Висадку у відкритий ґрунт виробляють наприкінці вересня – на початку листопада. Орієнтуйтеся на погодні умови цієї осені.

Температура повітря повинна опуститися до стійкої позначки +5°C.
Масові пагони з’являються вже в березні, після сходу снігу та стійкого підвищення температури понад +8°C.
Морозостійкість досить висока: у безсніжну зиму посадки витримують до — 15 °C, а при наявності снігового покриву в 2-5 і більше см — до -25 °C, але фахівці радять створювати утеплюючий шар за допомогою агроволокна або мульчувати грядки перегноєм, торфом, соломою, опалим листям та іншими природними матеріалами. 

Для утримання снігу на грядках і якіснішого зволоження ґрунту після весняного танення, роблять додатковий шар великої мульчі з гілок дерев або ялинового (соснового) лапника під сорт часнику, який видаляється ранньою на початку березня.

Догляд за посадками часнику Гермідор традиційний і полягає у своєчасному позбавленні від бур’янів, регулярних поливах (раз на 5-6 днів), розпушуванні ґрунту для збагачення його киснем і підвищення повітропроникності, внесенні підживлення.

Особливості агротехніки сорт часнику Гермідор

Використовуються основні правила вирощування часнику озимих сортів.
Хоча сорт часнику Гермідор досить стійкий до захворювань, грядки не рекомендується розбивати на ділянках, де в попередньому сезоні вирощувалися культури родини Лукові.

Згідно з правилами агротехніки, на попереднє місце часник можна повертати, лише через 4-5 років. Місце під грядки часнику слід вибирати сухе, відкрите, добре прогрівається сонцем, без затінювання. Низини та місця скупчення дощових та талих вод для часнику непридатні. 

Грядки під озимий сорт часнику повинні бути добре добривими. Фахівці рекомендують заправляти землю як органікою, так і мінеральними добривами. Замість фосфорно-калійного підживлення можна використовувати суху рослинну золу або зольний розчин. Озимі сорти перед посівом повинні бути якісно просушені. 

Для підвищення стійкості до захворювань зубки перед посівом рекомендується протравлювати в розчині марганцевокислого калію або ж у спеціалізованому препараті. Час дезінфекції — півгодини. Зубки закладають донцем вниз на глибину близько 7 см (для великої сівачки). Відстань в одній борозні між зубками близько 10 см. Відстань між рядами – 22-25 см.